DomůKulturaRapper Jeyzee září v...

Rapper Jeyzee září v talentové soutěži

Nouzovský rapper Jaroslav Zlámal alias Jeyzee skvěle reprezentuje naši obec v oblastním kole talentové soutěže Zlatý akord.

V dnešním finálovém kole se talentovaný muzikant na pódiu utkal s country kapelou První tráva (Uhlířov), mladičkou zpěvačkou Karolínou Čvančarovou (Poděšín) a konečně i s afektovanou popovou skupinou Happy people, vyznávající odporné osmdesátkové disco (Bohatov).

Naprosto nezaujatě musím konstatovat, že tři ze čtyř finalistů předvedli na pódiu čachotínské Sokolovny opravdu dechberoucí výkony a jasně ukázali, že náš podhorský kraj je vskutku líhní výjimečných talentů. Ale vyhrát a postoupit mohl nakonec jen jeden a je skvělé, že to byl právě zástupce Svobodného Nouzova rapper Jeyzee.

Díky emotivnímu podání vlastní autorské písně „Sláva Nouzovu, sláva hrdinům“ o boji za nezávislost, plné upřímného patriotismu, získal nejen diplom za první místo, ale také postup do okresního kola a možnost zdarma natočit vítěznou píseň v profesionálním studiu. Tuto cenu věnoval vítězi jeden z porotců soutěže, provozovatel Obecního domu v Nouzově a zároveň majitel nahrávacího studia Antonín Zlámal.

„Jsem na syna pyšný a slibuji, že Radio Zeitung bude prvním rádiem, které dostane naši nahrávku k dispozici,“ svěřil se dojatý porotce.

Nejčtenější

Týrání zvířat na ZŠ Nouzov?

Na obecní úřad dorazil letos již čtvrtý anonymní podnět. Dle vyjádření starosty...

Smyčka kolem Nočního démona se stahuje

Na včerejší narychlo svolané tiskové konferenci oznámili členové nouzovské Hlídky občanské...

Letošní Majoneeza opět skvělá

Druhý květnový víkend na hřišti Sportingu patří již každoročně tradiční rockové...

První genderově neutrální toalety v Nouzově!

Majitelka hospody U lípy Alena Varyšová oznámila, že ve svém zařízení...

- REKLAMA -

spot_img