Pro plné pochopení tématu doporučujeme nastudovat nejprve jeho první část.

Oni ho ty retardi začali objíždět po trávě!!! Kdybych to neviděl na vlastní oči, nevěřil bych tomu. Ale oni tam prostě přibrzděj, vyjedou mimo silnici na louku, ten příčnej práh objedou, daj plnej rejd a zpátky na asfalt. Stál sem tam s hospodským ne dýl než deset minut a tímhle způsobem tam projely dvě auta a traktor. Chápete to? Vždyť to doprdele musí bejt pomalejší než přejet přes ten pojebanej retardér!

Jediný štěstí, že to plní požadovanou funkci, jinak bych fakt musel jít svařovat silniční ježky, a jelikož svářečku si musim pučovat od Luďka, bylo by to stejně anonymní jako tenkrát na střední, kdy sem si od školníka vypučil nebozez a vyvrtal si dírku do zadních dveří dívčí šatny. Takhle to nechám bejt, na jaře tam vysadim dva kaštany a koleje zase zarostou.

Větší problém ale je, že na vnitřní straně si začíná hned na hraně mostku sedat břeh, a jestli tam budou ještě chvíli strkat pravý kola, při první povodni se to vymele a mostek se hne po proudu dolů. Kdybych o tu jabloň opřel pořádnej kámen, určitě bych to zachránil, ale nerad bych tady vyvolával nějakou válku nervů a platil uražený zrcátka.

Auditoři byli fajn, jako jakýkoliv státní úředníci. Dorazili přesně v osum, oznámili, že o půl dvanáctý maj naplánovanej přesun do Stehova, a pak sme do půl desátý pili kafe a kecali o discofunku osumdesátejch let. Pak si řekli o nějaký papíry a půldruhý hodiny vypadali, jako by luštili křížovku. Na závěr sme dali koláč a orazítkovali pochvalný výsledek dnešního přezkoumání. Chyběl tomu panák, ale byl sem tam jedinej řidič a bylo mi blbý to téma otvírat.

Tuhle sem někde četl, že ten Brňák, ňákej Zlatuška myslim, by imigrační otázku vyřešil tak, že by vypsal ubytovací kvóty pro všechny obce v republice, a že kdyby si každá vzala jen čtyři hlavy, rázem by mělo kde přezimovat pětadvacet tisíc lidí. Tak bych jako chtěl říct, že u nás máme právě zprovozněnou ubytovnu pro 12 turistů a dosud tam nikdo nebyl, protože kromě zastupitelů o tom pořádně nikdo neví a z osobních důvodů nemůžu k propagaci využít ZMRK. Pročež by ty tři cimry mohlo přes zimu využít pár zmrzlejch Afričanů, jestli teda sou ještě takový, co nečetli český noviny. Navíc sem si jistej, že kdyby čmoudi přiložili ruku k dílu, uklidili listí, odházeli sníh, upekli třeba chleba nebo postavili třeba zeď, byli by nakonec spokojení úplně všichni. Kromě mladýho Mejly teda, kterej se mi tenkrát pokusil dát po hubě, už když sem se zmínil, že sem dva roky učil na základce v Brně na Cejlu, a pasáčka Žoliny nejspíš, kterej by se stal vedoucím pracovníkem rychlý roty, a asi i kromě zastupitelky Podolský, která si stěžovala, že se jí ztrácej vejce, už když na ubytovně bydlel ten Zouhar z Jevišova. A ono vůbec, všeobecně vzato, by to byl takovej pěknej macek do tý mojí politický rakve. Ale co už, některý lidi tady mi tak strašně lezou na nervy, že už manželku pomalu začínám přemlouvat, abysme ten náš domek vyměnili za třiplusjedničku někde na předměstí.

Takže, milí Bullováci, vytáhněte si hlavy ze řití, nebo vám z toho tady udělám uprchlickej tábor!

 

Revolucionář lokálního významu. Kvasič, palič, píč.