Olympia OC, Mladá Boleslav, směr Jičín.

Projíždíme dálnicí přes Boleslav a máme hlad. Nelíbí se nám vývařovny v obchodních centrech a tak buď můžeme jet dovnitř města anebo to zkusit s tím, že snad výtvory téhle pizzerie budou alespoň trochu k jídlu a nebudeme litovat.

Tak jakpak tu kuchtíte? Co?

Interiér: je to prostorné, světlé, jedno patro a hraje tu italské rádio ze satelitu. Dost lidí se sem vejde. Prostě takové poplatné umístění v nákupním centru. Asi se víc udělat nedá. Nečekám, že by nám se ženou tady někdo romanticky do ucha zpíval O Sole Mio a zapaloval svíčky.

Obsluha: je jí dost. Běhají, snaží se, prostě dělají to, co dělat mají.

Potrava: Italia. Docela povedená. Vše čerstvé a bylo to dobré. A teď nemyslím průměr. Chutnalo nám.

Ceny: Poměr kvalita a utracené peníze? Velmi slušný. Za rozumné finance dost muziky. Pizza Quattro Stagioni, 149 Kaček, bez problémů nám vyměnili Frutti di Mare za pršut a Pizza Del Pizzaiolo za 169 Kč, byly tak jak jsme čekali. Porce velké. Těsto akorát, žádné bahno uprostřed. K tomu jedna Diet Cola a Soda. Placeno necelých 400.

 

Hodnocení?

Ale dobrý, dobrý. Jasně, Trappola vás nevytáhne do kulinářského nebe, ale to není ani její účel. A upřímně, kde vás vytáhnou. Je prostě velmi slušně jedlá. Suroviny tady jsou poctivé, stejně jako recepty. Je vidět, že se tím zabývají. Když pizzerie, tak co nejblíže italskému originálu, který znám. A povedlo se.

Je to daleko lepší řešení, než fastfood za stejné peníze. Tedy pokud chcete v klidu, ale poměrně rychle jíst a ne do sebe narvat číze za dvacku. Cestou na hory nebo na výlet do Českého Ráje, se tu dá v klidu stavit. No a s parkováním není problém.

Přijedu znovu? Ano, proč ne. .

 

Berte všechny recenze jako náš názor, ovlivněný věkem, ubývajícími smysly a množstvím alkoholu v krvi. Tak to bude vždy.

 

S úctou @Tapr20

 

Předchozí článek

Země

Další článek

Vapiano