Vážení příznivci pozitivního zpravodajství, po delší odmlce se opět vrací naše vaše Pozitivní zprávy. Prodleva byla způsobena spuštěním našeho videokanálu a jeho pravidelným vysíláním, které nás jednak vysílilo, a druhak vysálo veškeré zajímavé informace a zprávy, které jsme dříve přinášeli pouze v týdenním souhrnu.

Pokusíme se tedy trochu inovovat koncept PZ tak, aby nás to bavilo psát a vás možná číst. Vzhledem k tomu, že náš pan šéfredaktor (tedy já) velmi oblibuje twitter, kterýžto po pětiletém působení zanechal na jeho (tedy mém) mozku těžké následky, budeme ode dneška koncipovat jednotlivé zprávy do 140 znaků, do nichž lze údajně nacpat vše. To jsme (nejsem) tedy zvědavi.


 

17. listopadu proběhly v Praze na Albertově oslavy státního svátku Miloše Zemana. Stovky nadšených příznivců mu mávaly vztyčenými pravicemi.


 

Do Tesca v Kladně přišel falešný policajt, že musí překontrolovat včerejší tržbu. Do rukávů si nacpal 170 tisíc a odešel. Vánoční #protip


 

Jihomoravskou ČSSD povede příští rok do krajských voleb znovu hejtman Michal Hašek, protože je nejlepší lhář.


 

V Bruselu platí nejvyšší stupeň protiteroristických opatření. Zavřené jsou metro i školy. Po uhelných čekají děti i teroristické prázdniny.


 

Dle ministra Stropnického může naše armáda do boje s IS vyslat leda 200 lékařů a chemiků. Budou běhat mezi vousáčema a píchat jim heparin.


 

V Ústí nad Labem žil bez povšimnutí 15 let mafián z Cosy Nostry. Na kontě desítky poprav a 9 vražd včetně dítěte. V Ústí prostě zapadl.


 

Obžalovaný se přiznal a řekl, že už to nikdy neudělá. Tedy že už nikdy neumlátí u Alberta v Náchodě lahví od vína litevského bezdomovce.


 

Pokud se IS rozhodne dělat bordel v New Yorku, skončí s betonovýma botama. Varuje boss jedné z pěti newyorských rodin Cosy Nostry. #thumbsup


 

Svět se pomalu vrací do normálu, v Libérii byla opět zaznamenána ebola a v Česku se zase jeden chlap otrávil metanolem.


 

Kromě žirafy Rothschildovy je uznáváno ještě dalších 8 poddruhů žiraf, které ovšem nikoho nezajímají.

 

Oslovte svou inzercí i ty čtenáře, které vůbec nezajímáte! ZMRK (Zcela Mimokontextová ReKlama) je revoluční reklamní systém, který ani AdBlock nezastaví.
Šéfreaktor

Mediální magnát. Vydávám The Zeitung a točím Tak jde Zeit.