Pokud jste:

 

Letec
Spalte pilotní průkaz, naučte se plavat a kupte si potápěčský úbor. Učebnice meteorologie, aerodynamiky a fyziky věnujte místní mateřské školce, ať si prckové užijí omalovánek. Přihlašte se do skupiny Chemtrails Czech Republic a vymyslete úderný protestní slogan. Třeba: „Na obloze žádné čáry – my chcem žít a ne na máry!“ Nebo: „Naše slavná elita, tupci jsou a jelita!“ Zorganizujte demonstraci na Letenské pláni a pozvěte Ovčáčka, aby nevěřícím lidem vysvětlil, kde je skutečná Pravda. Zjistěte, kde prodávají nejlepší ocet.


Lékař
Lidské tělo není produktem evoluce a nepatří do biologického systému. Vše, co vás naučili na fakultě, byly pouhé lži. Ve skutečnosti je člověk tvořen neviditelnými čudlíky a dráty, kterými proudí temná kvantová energie a nepotřebuje tudíž žádné hnusné chemické léky či dokonce jídlo, nýbrž jenom občas dobít baterky. Uložte diplom do spodní zásuvky nočního stolku, všem bývalým profesorům telefonicky popřejte brzký skon a otevřete si poradenskou firmu zaměřenou na zírání do slunce. Ještě předtím si pořiďte dostatečnou zásobu černých brýlí a slepeckých holí. Omluvte se Hippokratovi, staňte se akcionářem úspěšného cukrovaru a sponzorem nejbližšího chovatele koní, protože koňské oháňky brzy budou nedostatkovým zbožím.

Fyzik
Vy to budete mít nejtěžší. Následky výplachu mozku, který vás postihl, se budou těžko odstraňovat. Existuje několik schůdných, ale bolestivých cest. My doporučujeme sebevraždu utopením ve vodě upravené informačním potenciálem na základě výzkumu profesora Masaru Emota. Pokud trpíte akvafobií, zkuste alternativní metodu. Vylezte na nejbližší věžák či mrakodrap a se slovy „Newton byl hňup“ ho opusťte oknem v nejvyšším patře. Při troše štěstí tak na hlavu porazíte jeho nesmyslnou gravitační teorii.

Skladník
Znalost latiny vám byla k prdu. Ovidius je nuda a čtení pro staré panny. Vypleňte běžný účet a skupte všechny publikace autorů, kteří o světě vědí daleko víc, než dávno mrtví myslitelé. Doporučení spisovatelé: Kašpar. Strunecká. Eleková. Hnízdil. Humble. Yamuna. Aluška. Nikolaj Nosov.

Ajťák či podobný digitální exot
Vypněte všechna dostupná zařízení, včetně chytrých mobilních telefonů, serverů, routerů, cloudů a jiných nesmyslných ohavností moderního věku. Jejich přínos je nulový a jen vám brání v rozletu mysli. Přemoudřelou televizi vyhoďte z okna a ještě dříve, než rozlámete platební kartu, skupte všechny dostupné zásoby alobalu. Obtočte si jím hlavu i pohlavní orgány, odeberte se k nejbližší řece či jinému toku, pohodlně se usaďte do trávy do tureckého sedu, zavřete oči, spojte obě ruce a dva až tři roky dělejte ústy uklidňující zvuky „brm, brm, brm, brm, brm“. I při této zdánlivě neužitečné činnosti budete lidstvu užitečnější, než doposud.

Učitel
Vy se na svou práci vyserte hned!

Všichni ostatní
Neváhejte ani okamžik a podejte si telepatickou přihlášku k fiktivnímu studiu na naší Vysoké škole života (TM). Přestože školné není levné, garantujeme vám, že po jeho dokončení bude o vás a vaše znalosti na pracovním trhu obrovský zájem.

Přejeme úspěšný vstup do nového, alternativního věku.

Jediná pravá brzda českého internetu.

Předchozí článek

Stromy jsou

Další článek

VOLBY