DomůSportTJ Sporting Nouzov se...

TJ Sporting Nouzov se zachránil v okresní soutěži!

Okresní fotbalový svaz vydal prohlášení, že letošní soutěže již nebudou dohrány a výsledky po podzimu zůstávají v platnosti. Pro TJ Sporting Nouzov, z. s. to znamená záchranu v III. třídě, což je vynikající zpráva. Důvodem je dlouhodobé zranění obou přidělených hlavních rozhodčích, neboť pan sudí Breberčík má komplikovanou zlomeninu nohy a pan sudí Palát přeražený nos.

Přestože byl náš tým po podzimu na poslední 10. příčce a hrozil sestup do IV. třídy, bylo to způsobeno hlavně nepřízní rozhodčích, kteří, jak je nechvalně známo, ovlivnili zejména derby s FC Realem Bohatov, z. s. Vyšší spravedlnost ale rozhodla jasně. Soutěže nejsou dohrány, a tak nikdo ani nesestoupí, ani nepostoupí.

Sporting tak i příští rok odehraje ve druhé nejvyšší okresní soutěži! Zároveň 8. srpna doběhne desetiměsíční trest osmi hráčům a trenérovi Františku Vovsovi, kteří ho obdrželi po vyhroceném utkání s Bohatovem, přestože vůbec nic neudělali.

Děkujeme všem fanouškům za podporu ve složité sezoně. Fotbal se nyní opět začíná hrát a TJ Sporting Nouzov, z. s. vyzve v prvním přátelském utkání 13. 6. od 15 hodin celek TJ Sokol Kamenný Lom z okresního přeboru, tedy nejvyšší okresní soutěže.

Zároveň vyzýváme všechny zájemce o kopanou, aby se přihlásili do týmu. Do 8. srpna zatím nemůže hrát 8 našich klíčových hráčů, a tak má náhradní trenér Stanislav Holubář k dispozici jen 6 fotbalistů (z toho navíc 1 brankář) a 4 dorostence, kterým končí hostování v SK Šumlín, z. s., kde hráli 1. A třídu dorostu.

Nejčtenější

Další článekDěsivá krádež fošen

Týrání zvířat na ZŠ Nouzov?

Na obecní úřad dorazil letos již čtvrtý anonymní podnět. Dle vyjádření starosty...

Smyčka kolem Nočního démona se stahuje

Na včerejší narychlo svolané tiskové konferenci oznámili členové nouzovské Hlídky občanské...

Letošní Majoneeza opět skvělá

Druhý květnový víkend na hřišti Sportingu patří již každoročně tradiční rockové...

První genderově neutrální toalety v Nouzově!

Majitelka hospody U lípy Alena Varyšová oznámila, že ve svém zařízení...

- REKLAMA -

spot_img