Ano, The Zeitung stále hledá mrtvé, případně aspoň živé, redaktory.

The Zeitung chce být minimálně desítkou, v lepším případě dvanáctkou, na trhu, a pro to je připraven učinit odpovídající opatření. Na prvním místě je obohacení redaktorského kádru.

V první šestnáctině nejnovější pětiletky jsme dosáhli určitých úspěchů, ale musíme si přiznat, že v některých oblastech máme stále rezervy.

Například ve sportu.

Radek Petřík se rozhodl kvůli příspěvkům do rubriky “sportung” začít běhat, ale než bude schopen psát také o vzpírání a synchronizovaném plavání, chvilku to prostě potrvá. Proto jsme do rubriky zařadili také článek o chození od Madly a článek o válení se od Báry.

Evidentně bychom tedy uvítali někoho, kdo by naše sportování zase postavil na nohy.

Vznikly nové rubriky “modung”, “poetrung” a musikung. V první zazářil Jasmín svým “Úvodem do ponožkologie Ve druhé rubrice v podstatě zazářili všichni a každý další může zazářit stejně tak. V poslední rubrice bychom uvítali posilu, neboť současný redaktor je poněkud vyhraněný.

Další posilu bychom brali v rubrice “názorung”. Tady je ovšem zřejmé, že se jedná víceméně o práci pro redaktory, kteří si v jiných významných magazínech ani neškrtnou.

Již delší dobu se do žádné světové strany příliš neposouvá rubrika “cestung”. Cestujete jistě všichni pořád někam. Napište nám o tom.

Tradičně silná je rubrika blogung, kde se v poslední době objevilo několik velmi zajímavých povídek. I v této rubrice ovšem uvítáme nováčky a jsme připraveni připravit jim i samostatnou podrubriku.

Možná byste se rádi stali redaktory, ale chybí vám nějaká “vaše” rubrika. Navrhujte, perte to do nás! Připravíme vám nadstandardní perex.

Nehledáme nikoho formátu Jiřího Ovčáčka nebo Ferdinanda Peroutky. Spíš někoho ze středu tohoto pomyslného spektra.

Všechny návrhy na cokoliv směřujte na redakce@zeitung.cz

Horal, snílek, pisálek, generátor prchavých okamžiků, šéfreaktor, spoluautor Vibeke Björgen

Předchozí článek

SEVERSKÁ DETEKTIVKA

Další článek

Nevidomí věkem