DomůSvobodný NouzovSmyčka kolem Nočního démona...

Smyčka kolem Nočního démona se stahuje

Na včerejší narychlo svolané tiskové konferenci oznámili členové nouzovské Hlídky občanské bdělosti, že jsou již velice blízko odhalení takzvaného Nočního démona, který v nočních hodinách projíždí obcí pravděpodobně na upraveném motocyklu, který působí nesnesitelný hluk. Může se samozřejmě jednat také o vytuněný zahradní traktůrek nebo sekačku, to se bohužel nedalo zjistit, neboť pachatele nikdo přímo neviděl. Informovali jsme o tom na našem webu 23. dubna tohoto roku.

Členové HOBu, Karel Adamec starší, Jindřich Mamula a František Babák ukázali novinářům fotografii, pořízenou o sobotní půlnoci bezpečnostní kamerou na domě Karla Adamce staršího, na níž je pravděpodobně Noční démon zachycen.

Na snímku pořízeném za tmy a v nekvalitním rozlišení je zřetelně vidět pravděpodobně postava člověka jedoucí asi na upraveném motocyklu nebo zahradním traktůrku nebo lištové sekačce s pojezdem. Členové samozvané Hlídky občanské bdělosti nám mimo záznam prozradili, že nyní, kdy už mají v ruce téměř konkrétní totožnost pachatele, bude velmi snadné na něj nachystat léčku a předat ho spravedlnosti.

Detaily z důvodu utajení neuvedli.

Nejčtenější

Týrání zvířat na ZŠ Nouzov?

Na obecní úřad dorazil letos již čtvrtý anonymní podnět. Dle vyjádření starosty...

Letošní Majoneeza opět skvělá

Druhý květnový víkend na hřišti Sportingu patří již každoročně tradiční rockové...

První genderově neutrální toalety v Nouzově!

Majitelka hospody U lípy Alena Varyšová oznámila, že ve svém zařízení...

Nejdůležitější přestup roku nevyšel

Špatná zpráva zasáhla náš fotbalový klub Sporting Nouzov. Z dlouho vyjednávaného...

- REKLAMA -

spot_img